Aşktan Kaçılmaz Sezona Bomba Gibi Giriş Yapıyor

2014-09-14 12:54:00

Star Tv yeni sezona bomba girmeyi hedefliyor.  Erler Filmin iddialı yapımı Aşktan Kaçılmaz adlı dizisi çekimlerine başladı. Yapımcılığını Türker İnanoğlu, yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu üstleniyor.Filmin oyuncu kadrosu ise baya iddialı. Pelin Akil, Ceren Hindistan, Adnan Koç ve Berk Oktay boşrollerde yer alacaklar.

Aşktan Kaçılmaz Dizisi konusu; Savcı Yasemin nişanlandığı gece sevgilisi tarafından aldatılır ve aşk acısı ile kendini Mardin’e geçici göreve aldırır. Savcı Yasemin’in nişanlısı olan norkatotik komiseri Ali’nin yapacağı bişey kalmamıştır, gidişini seyretmekten başka elinden bişey gelmez. Savcı Yasemin Mardin’e giderken uçakta tanıştığı Berzan’ın hayatında önemli gelişmelerde yer alacağından bi haberdir. Yasemin, Ali ve Berzandan oluşan aşk üçgeni konaktaki diğer karakterlerle de bu durum iyice karışacaktır. Film bol entrikalarla hayli merak uyandırıcı.

14 Eylül Pazar günü 20:00’da Star Tv ekranlarında Aşktan Kaçılmaz İzle saati olacak. Dizi oyuncu kadrosu olsun, senaryosu olsun sağlam bir yapıta dönüşeceğe benziyor.

10
0
0
Yorum Yaz