1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk Fox Tv Ekranlarında Fenomenleriyle...

2014-09-14 14:37:00

1 Erkek 1 Kadın 1 ÇocukBando Yapım tarafından ve fenomen haline gelen 1 Erkek 1 Kadın dizisi yepyeni bir stille ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Sevilen dizi karakterleri Zeynep karakteriyle Demet Evgar ve Ozan karakteri Emre Karayel canlandıracak. Dizinin isminde ve kanalında değişikliğe gidilmiş. Dizinin yeni ismi 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk olacak. Türk Max ve Star Tv de yayınlanan dizi bu sezon Fox Tv’ye transfer oldu.
Dizinin konusu: Zeynep ve Ozan 9 yıldır birlikte yaşayan çiftlerdir. Zeynep karakteri devamlı romantizmi ve evliliği düşünen bir tiplemedir. Ozanda tam tersi romantizmden nefret eden ve evliliği istemeyip birlikte yaşamayı tercih eden karakterdir. Dizide Zeynep ve Ozan’ın başından geçen olaylar konu bütünlüğü dahilinde skeçler halinde ekrana yansımaktadır. Dizide hayattan gündelik olaylar konu alınmaktadır. 
Yeni sezonda daha zevkli bir hale geleceği beklenen dizi düğün ve bebek heyecanıyla başlayacak. İzleyici kitlesi geniş olan dizi başarılılarına başarı katması bekleniyor. Her Perşembe ve Cuma günleri 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk izle Fox Tvde televizyon ekranlarına misafir olacaklar.

0
0
0
Yorum Yaz